facebook

+48 660 716 050

Sprzęt stomatologiczny

TriScan skaner wewnątrzustny

Kup produkt

TriScan skaner wewnątrzustny

TriScan to innowacyjny skaner wewnątrzustny, który rejestruje wyjątkowo szczegółowe obrazy twardych i miękkich lub nieuwapnionych tkanek w dziąsłach i wokół nich, a następnie tworzy ich cyfrowy obraz na komputerze.
·Wysoka dokładność i precyzja
·Szybsze i mniej inwazyjne zabiegi
·Automatyczne czyszczenie skanu
·Kompletne i precyzyjne wyciski w kilka minut

Skaner generuje wirtualny model jamy ustnej, który pokazuje najdrobniejsze szczegóły szkliwa, zębiny, cementu, miazgi
oraz środka zęba zawierającego nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną.
Te wysoce realistyczne obrazy pomagają w diagnozowaniu i planowaniu specjalistycznego leczenia,
takiego jak implanty, mosty, protezy, elementy ustalające i korony.

TriScan posiada szeroki zakres zastosowań w stomatologii, od diagnostyki po chirurgię, ortodoncję i uzupełnienia protetyczne.
• W protetyce służy do pobierania wycisków pod uzupełnienia protetyczne: inlay/ onlay, pojedyncze korony oraz stałe protezy częściowe.
• W protetyce skaner może rejestrować w 3D pozycję implantów dentystycznych w przypadku uzupełnień na implantach.
• W ortodoncji przydaje się do diagnozy i planowania leczenia. Wyciski cyfrowe mogą być wykorzystane jako punkt wyjścia do wykonania zindywidualizowanych urządzeń ortodontycznych.
• W chirurgii triScan jest używany do wykrywania z najwyższą dokładnością wszystkich szczegółów powierzchni zgryzowych.

Główne zalety

• Zwiększona dokładność. TriScan wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie obrazowania 3D, które rejestrują dokładny kształt i kontury zębów. Umożliwia dentyście uzyskanie lepszych wyników skanowania i wyraźniejszych informacji o strukturze zębów, aby zapewnić dokładne i odpowiednie leczenie.
• Znacznie zmniejsza dyskomfort pacjenta. Skanowanie cyfrowe eliminuje potrzebę stosowania materiałów i łyżek wyciskowych, które często są niewygodne dla pacjentów. W przypadku wycisków cyfrowych, jeśli pacjent odczuwa dyskomfort, skanowanie można wstrzymywać i wznawiać tak często, jak to konieczne.
• Efektywne zarządzanie czasem. TriScan skraca czas potrzebny na leczenie; skanowanie cyfrowe zapobiega konieczności ponownego pobierania wycisków, które powoduje większy dyskomfort dla pacjenta i wydłuża wizytę. Dane skanowania mogą być natychmiast przesłane do laboratorium dentystycznego za pośrednictwem oprogramowania, co skraca czas przeróbek i skraca czas realizacji.
• Optymalizacja przestrzeni. Wyciski cyfrowe są magazynowane elektronicznie i bez ograniczeń czasowych, co zmniejsza przestrzeń potrzebną do przechowywania wycisków i modeli. Skany wewnątrzustne można po prostu natychmiast usunąć i ponownie zeskanować bez konieczności powtarzania całej procedury. Obrazy są powiększane, a błędy są natychmiast rejestrowane. Przechowywanie obrazów na komputerze zapewnia wydajne prowadzenie dokumentacji i chroni środowisko.
• Uproszczone procedury dla lekarza. W skomplikowanych przypadkach, jeśli nie jest on zadowolony z wycisku, może usunąć i odtworzyć wycisk bez konieczności powtarzania całej procedury.
• Oszczędności kosztów. Wyeliminowanie konwencjonalnych materiałów wyciskowych przekłada się na bezpośrednie oszczędności i zmniejszenie kosztów materiałów eksploatacyjnych. Skany wewnątrzustne eliminują potrzebę odlewów, wybierania różnych rozmiarów tacek, dezynfekcji tacek, wysyłania wycisków do laboratoriów i długotrwałego oczekiwania.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...