facebook

+48 85 740 36 90

Promocje sprzętowe

Promocja sprzętowa Dentomax Białystok

Promocja sprzętowa Dentomax Białystok

Promocja sprzętowa Dentomax Białystok Aktualne Promocje KaVo !

 

PROMOCJE KaVo 2020 – 

 

 

 

Promocja sprzętowa Dentomax Białystok Aktualna gazetka sprzętowa Dentomax!

 

GAZETKA DENTOMAX WRZESIEŃ – GRUDZIEŃ2019

 

 

odwiedź sklep.dentomax.pl 

 

 

Promocja sprzętowa Dentomax Białystok. Po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu:

Krzysztof  Baranowski 692 887 387

krzysztof@dentomax.pl

 

Marcin Grygorczuk 784 066 925

 

Kazimierz Klimczuk 602 315 944

 

E-sklep Dentomax Białystok zakupy – Dentomax hurtownia stomatologiczna sprzęt, serwis i wiele więcej

Dentomax hurtownia stomatologiczna sprzęt, serwis

Krótka historia

Zaczynaliśmy od serwisowania przyrządów i urządzeń medycznych. Potem w 1992 roku powstał Dentomax. Siedzibą firmy jest Białystok. Z upływem czasu rozwijaliśmy i uzupełnialiśmy naszą ofertę, poszerzając ją o sprzedaż materiałów, sprzętu do gabinetów stomatologicznych, pracowni protetycznych oraz organizując fachowe szkolenia.

Wśród zróżnicowanej cenowo i bogatej oferty Dentomaxu każda placówka znajdzie odpowiednie dla siebie produkty. Podczas zakupów gwarantujemy wsparcie naszych doradców, którzy pomogą i podpowiedzą w wyborze optymalnych rozwiązań. Dentomax jest wyłącznym przedstawicielem wielu renomowanych producentów materiałów i sprzętu stomatologicznego. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe ceny, niedostępne u innych sprzedawców.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez sześć dni w tygodniu, w siedzibie firmy znajdującej się w Białymstoku przy ulicy Nowowarszawskiej 32/2, a także w naszym sklepie internetowym, w którym czekamy na Państwa przez całą dobę. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami.

Obecnie

Dziś Dentomax należy do ścisłej czołówki firm zaopatrujących dentystów w nowoczesny, markowy sprzęt stomatologiczny i najwyższej jakości, firmowe materiały stomatologiczne. Ponadto niemalże co weekend w naszych salach konferencyjnych odbywają się wykłady, szkolenia i kursy praktyczne z zakresu stomatologii, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród stomatologów z całego regionu.

Dentomax to certyfikowany dystrybutor urządzeń renomowanych i znanych na całym świecie marek – producentów sprzętu stomatologicznego. W naszej ofercie znajdują się produkty takich firm jak: Tecno-Gaz, Crosstex, Acteon, DXM, Dentsply, Metasys, TopDental, Saeyang.

Od 2013 roku Dentomax to certyfikowany, oficjalny dystrybutor urządzeń marki KaVo w Polsce.

KaVo-logo_3_DE

Naszym pragnieniem i ambicją jest, aby już wkrótce nazwa Dentomax stała się synonimem wyjątkowej, nienagannej, ultraprofesjonalnej obsługi klienta – zwłaszcza w sferze obsługi posprzedażowej. Bo najważniejszy jest klient. I jego satysfakcja.

Dentomax to już znacznie więcej niż jedynie specjalistyczny sklep stomatologiczny, sprawny organizator interesujących szkoleń stomatologicznych czy jeden z najbardziej cenionych w kraju serwisów urządzeń medycznych. To filozofia oparta na zaufaniu, pasji i profesjonalizmie – wartościach, którym jesteśmy wierni od samego początku naszej działalności. To filozofia świadczenia najwyższej jakości usług.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Wtorek, 28 styczeń 2020

Prosta i skuteczna stabilizacja - BrushDip firmy Sun Medical

BrushDip, nowy system stabilizujący, powstał w oparciu o technologię Superbond. Wśród jego zast...

Wtorek, 21 styczeń 2020

Lutowy kurs medyczny: Między Zębami 07.02.2020 - 08.02.2020

07LUTLutowy Kurs Medyczny: Między ZębamiTermin: 07/02/2020 - 08/02/2020, godz: 09:00 - 16:00M...