facebook

+48 660 716 050

Promocje Dentomax

Promocje marzec – kwiecień 2024

Sprawdź link do gazetki 

 

Odwiedź sklep.dentomax.pl 

 

Po więcej informacji zadzwoń do naszych specjalistów:

Kazimierz Klimczuk – 602 315 944

Dawid Mikiewicz – 784 066 925

 

E-sklep Dentomax Białystok zakupy – Dentomax hurtownia stomatologiczna sprzęt, serwis i wiele więcej

Dentomax hurtownia stomatologiczna sprzęt, serwis

Krótka historia

Zaczynaliśmy od serwisowania przyrządów i urządzeń medycznych. Potem w 1992 roku powstał Dentomax. Siedzibą firmy jest Białystok. Z upływem czasu rozwijaliśmy i uzupełnialiśmy naszą ofertę, poszerzając ją o sprzedaż materiałów, sprzętu do gabinetów stomatologicznych, pracowni protetycznych oraz organizując fachowe szkolenia.

Wśród zróżnicowanej cenowo i bogatej oferty Dentomaxu każda placówka znajdzie odpowiednie dla siebie produkty. Podczas zakupów gwarantujemy wsparcie naszych doradców, którzy pomogą i podpowiedzą w wyborze optymalnych rozwiązań. Dentomax jest wyłącznym przedstawicielem wielu renomowanych producentów materiałów i sprzętu stomatologicznego. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe ceny, niedostępne u innych sprzedawców.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez sześć dni w tygodniu, w siedzibie firmy znajdującej się w Białymstoku przy ulicy Nowowarszawskiej 32/2, a także w naszym sklepie internetowym, w którym czekamy na Państwa przez całą dobę. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami.

Obecnie

Dziś Dentomax należy do ścisłej czołówki firm zaopatrujących dentystów w nowoczesny, markowy sprzęt stomatologiczny i najwyższej jakości, firmowe materiały stomatologiczne. Ponadto niemalże co weekend w naszych salach konferencyjnych odbywają się wykłady, szkolenia i kursy praktyczne z zakresu stomatologii, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród stomatologów z całego regionu.

Dentomax to certyfikowany dystrybutor urządzeń renomowanych i znanych na całym świecie marek – producentów sprzętu stomatologicznego. W naszej ofercie znajdują się produkty takich firm jak: Tecno-Gaz, Crosstex, Acteon, DXM, Dentsply, Metasys, TopDental, Saeyang.

Naszym pragnieniem i ambicją jest, aby już wkrótce nazwa Dentomax stała się synonimem wyjątkowej, nienagannej, ultraprofesjonalnej obsługi klienta – zwłaszcza w sferze obsługi posprzedażowej. Bo najważniejszy jest klient. I jego satysfakcja.

Dentomax to już znacznie więcej niż jedynie specjalistyczny sklep stomatologiczny, sprawny organizator interesujących szkoleń stomatologicznych czy jeden z najbardziej cenionych w kraju serwisów urządzeń medycznych. To filozofia oparta na zaufaniu, pasji i profesjonalizmie – wartościach, którym jesteśmy wierni od samego początku naszej działalności. To filozofia świadczenia najwyższej jakości usług.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...