facebook

+48 660 716 050

DENTSPLY

To wiodąca firma dostarczająca nowoczesne materiały dla różnych dziedzin stomatologii. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, najwyższej jakości produktom oraz niezawodnemu serwisowi skutecznie zwiększa efektywność i ekonomikę procesu leczenia. Będąc pionierem w dziedzinie produkcji materiałów i sprzętu stomatologicznego w wymiarze światowym Dentsply może poszczycić się ponad stuletnią historią wielkich dokonań w tej dziedzinie.

Dentsply DeTrey posiada swoje Przedstawicielstwo w Polsce od 1998 r. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nie tylko wysokiej jakości produkty ale również profesjonalny serwis na który składają się wykłady, warsztaty praktyczne oraz konsultacje w gabinetach stomatologicznych. Nasz zespół handlowy to ludzie, którzy z pełnym zaangażowaniem i rzetelną wiedzą starają się służyć Państwu w codziennej pracy: for better dentistry.
Historia
Będąc pionierem w dziedzinie produkcji materiałów i sprzętu stomatologicznego w wymiarze światowym Dentsply może poszczycić się ponad stuletnią historią wielkich dokonań w tej dziedzinie.
Jest to niewątpliwie długa droga, która miała swój początek w europejskim gabinecie stomatologicznym. Analizując wnikliwie potrzeby tamtych czasów, Emile DeTrey stworzył nowy rodzaj materiału wypełniającego opartego na stopach złota , który wyróżniał się doskonałymi właściwościami użytkowymi: Solila Gold (1891-1894).
Stał się on pierwszym osiągnięciem firmy Dentsply na liście najbardziej innowacyjnych produktów stomatologicznych na świecie.

Firma Dentsply zawsze ogromną część swoich dochodów inwestowała w prace badawcze nad nowymi produktami.
Kontynuując ambicje założyciela firmy – DeTrey’a, Dentsply wciąż stara się przyczyniać do powstawania innowacyjnych produktów wpływając tym samym na rozwój stomatologii. Przykładem tego są:
• pierwszy krzemowy materiał wypełniający: De Trey Syntrex (1910)
• pierwszy materiał do wypełniania kanałów: AH 26 (1954)
• pierwszy chemoutwardzalny cement na bazie wodorotlenku wapnia: Dycal (1960)
• pierwszy cement szkłojonomerowy: ASPA (1975)
• pierwsza bezpyłowa masa wyciskowa alginatowa: Blueprint (1982)
• pierwszy kompomerowy materiał wypełniający: Dyract ( !992)
• pierwszy jedno buteleczkowy system wiążący: Prime&Bond ( 1992)
• pierwszy system wiążący na bazie nanotechnologii: Prime&Bond NT (1997)
• pierwszy nanoceramiczny materiał wypełniający Ceram X (2003), do którego zaliczamy:

  • CERAM.X ONE UNIVERSAL,
  • CERAM.X ONE DENTIN&ENAMEL,
  • PRIME&BOND ONE ETCH&RINSE
  • PRIME&BOND ONE SELECT.

Przejdź do sklepu online: www.sklep.dentomax.pl

Są to przykłady stomatologicznych „numerów jeden”, które Dentsply stworzył w celu kreowania lepszej stomatologii („for better dentistry”).
Firma Dentsply jest dumna ze swoich dotychczasowych osiągnięć i z pewnością patrzy w przyszłość. Składa się na to 7.600 pracowników mających jeden wspólny cel: dostarczać coraz lepsze produkty i serwis „for better dentistry”
Postęp w stomatologii w nowym wieku będzie z pewnością równie duży jak w wieku ubiegłym. Dentsply zamierza utrzymać swoją wiodącą pozycję również w przyszłości koncentrując się szczególnie na pięciu obszarach: rozwojowi technik oraz produktów wychodzących naprzeciw potrzebom dentystów, skuteczności i bezpieczeństwie materiałów w warunkach klinicznych, doskonałej jakości, wysoko wykwalifikowanym konsultantom stomatologicznym oraz wyjątkowemu serwisowi.

Skuteczność i bezpieczeństwo w zastosowaniach klinicznych
Zaufanie do produktu jest tym, co powoduje, że materiały produkowane przez Dentsply stają się liderami. „Zaufanie & bezpieczeństwo” jest wynikiem powtarzanych badań in-vitro i in-vivo oraz ocen dentystów praktyków. W badaniach klinicznych nad bezpieczeństwem i skutecznością nie ma kompromisów. Standardy, wg których produkty są oceniane i weryfikowane są o wiele wyższe niż te, których wymaga Unia Europejska. Dentyści wierzą w skuteczność i bezpieczeństwo produktów Dentsply. Produkty poddawane są ciągłym testom, a ich optymalny sposób użycia jest przekazywany za pomocą materiałów informacyjnych takich jak instrukcje obsługi czy filmy video.

Jakość Dentsply
Kontrola jakości Dentsply jest systematyczna, dzięki czemu powstają doskonałe produkty. Produkty „Made in Germany” zależą od ponad czterystu pracowników w Konstancji, którzy zajmują się rozwojem, produkcją i dystrybucją wiodących na rynku materiałów Dentsply. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie. Zaangażowani ludzie, ciągłe inwestycje w najnowocześniejsze technologie, jak również System Zarządzania Jakością (ISO 13485:2003) są tym, co powoduje, że oczekiwania klientów i zaufanie jakim obdarzyli produkty De Trey’a są spełniane od 1924, kiedy rozpoczęto produkcję. De Trey jest tylko jednym z wielu oddziałów firmy Dentsply zlokalizowanych w 33 krajach na sześciu kontynentach.

Wykwalifikowani Konsultanci Stomatologiczni
W dzisiejszej stomatologii dentyści stają przed wieloma wyborami. Dlatego handlowcy Dentsply i dział marketingu Dentsply służą pomocą w zbieraniu informacji, zrozumieniu różnych opcji i podejmowaniu właściwych decyzji. Aby wypełniać to zadania jak najlepiej przedstawiciele Dentsply są specjalnie szkoleni, zarówno pod kątem wiedzy stomatologicznej, jak i technik konsultacyjnych.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...