facebook

+48 660 716 050

Sprzęt stomatologiczny

Skaner wewnątrzustny Aoralscan 3 Cameo Elegant

Kup produkt

Skaner wewnątrzustny Aoralscan 3 Cameo Elegant

Cameo Elegant 3 to rewolucyjny skaner wewnątrzustny, który zapewnia niezwykłą jakość skanowania i wygodę pracy.
Dzięki prostocie obsługi oraz zaawansowanej technologii, skanowanie staje się łatwiejsze nawet dla początkujących lekarzy.
Cameo Elegant 3 to jedyny w swoim rodzaju skaner wewnątrzustny, który oferuje wiele unikalnych funkcji, takich jak sztuczna inteligencja, system anti-fog oraz wykrywanie ruchu.
Sztuczna inteligencja wykorzystywana w skanerze pozwala na automatyczne identyfikowanie i usuwanie różnych danych, takich jak części policzkowe/językowe.
Dzięki temu proces skanowania jest szybszy i bardziej precyzyjny.
System anti-fog umożliwia dłuższe skanowanie bez zaparowania skanera, a końcówki skanera można sterylizować. W zestawie znajduje się 5 końcówek, co pozwala na pracę bez przerwy.
Cameo Elegant 3 łatwo wraca do ostatniego skanowanego punktu, dzięki czemu w razie przerwania skanowania nie ma potrzeby rozpoczynania pracy od początku. Skaner posiada funkcję bezdotykowej obsługi komputera.
Posiadamy pełny support na całym świecie oraz pomoc w języku polskim i angielskim. Dodatkowo, skaner pozwala na zapisywanie danych w chmurze, co umożliwia ich synchronizację i integrację z innymi systemami stomatologicznymi na rynku.
Cameo Elegant 3 oferuje dokładność skanowania na poziomie 12 μm, czas skanowania jednego łuku wynosi zaledwie 1 minutę, a obszar skanowania to 16x12mm. Dzięki temu skaner pozwala na uzyskanie precyzyjnych wyników w krótkim czasie.

W razie zainteresowania produktem prosimy o kontakt:

Kazimierz Klimczuk 602 315 944

Dawid Mikiewicz  +48 784 066 925

kazimierz@dentomax.pl

dawid@dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...