facebook

+48 660 716 050

Serwis sprzętu stomatologicznego

Dentomax to nie tylko sklep zaopatrujący lekarzy stomatologów w niezbędne materiały wykorzystywane w trakcie codziennej pracy gabinetu czy w specjalistyczny sprzęt. Naszą domeną jest również wysokospecjalistyczny, profesjonalny serwis urządzeń medycznych (serwis sprzętu stomatologicznego). Jeden z najlepszych w Polsce!

Specjalizujemy się w naprawie wszystkich typów i modeli urządzeń stomatologicznych – również autoklawów, a w szczególności sprzętu KaVo, W&H, Metasys, Tecno – Gaz czy Dentsply (m.in. lampy SmartLight).

Serwis na najwyższym poziomie!

Pracownicy serwisu – doświadczeni inżynierowie – systematycznie podnoszą swoje kompetencje i kwalifikacje uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez producentów dystrybuowanych przez nas urządzeń. Posiadają nie tylko wiedzę, ale też doświadczenie w tym zakresie. Wiedzą jak i potrafią!

Posiadane certyfikaty Serwis

 Serwis sprzetu stomatologicznego ACTON - Paweł Aleksiejuk Serwis sprzętu stomatologicznego METASYS - Paweł Aleksiejuk Serwis sprzętu stomatologicznego TECHNO-GAZ-Paweł Aleksiejuk

Cechuje nas krótki czas reakcji na zgłoszenia – działamy sprawnie, szybko i profesjonalnie. W wielu wypadkach potrafimy udzielać wsparcia zdalnie, przekazując telefonicznie niezbędne wskazówki dotyczące usuwania problemów z funkcjonowaniem urządzenia, oszczędzając w ten sposób czas przestoju pracy gabinetu spowodowanego awarią a zarazem pieniądze naszych klientów.

Od ceny ważniejsza jest gwarancja obsługi technicznej i pomocy posprzedażowej.

Zespół serwisantów obejmuje opieką swoich klientów na terenie całej Polski. Dodatkowo współpracujemy z siecią niezależnych, sprawdzonych i autoryzowanych serwisów działających w niemal każdym zakątku kraju. Wyróżnia nas fachowość, solidność i błyskawiczna reakcja na problem techniczny. Nigdy nie zostawiamy klienta z problemem. Od nas nie usłyszysz: „przykro mi, nie da się”. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie, dzięki któremu awaria urządzenia nie spowoduje paraliżu gabinetu.

Serwisanci dzielą się swoją wiedzą z innymi. Niemal cyklicznie biorą udział w organizowanych przez Dentomax szkoleniach, przekazując użyteczne wskazówki i spostrzeżenia dotyczące prawidłowej eksploatacji i konserwacji urządzeń stomatologicznych. Porady techniczne inżynierów z Dentomaxu można też znaleźć w każdym numerze magazynu Dentomax News, a także na portalu Dentonet.

Dział serwisu firmy Dentomax to jeden z jej wyróżników. To element, dzięki któremu Dentomax to firma kompletna i odpowiedzialna. Zakup sprzętu to dopiero początek.

Problem z urządzeniem? Zadzwoń teraz!
Dentomax Assistance Service.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...