facebook

+48 85 740 36 90

Serwis sprzętu stomatologicznego

Dentomax to nie tylko sklep zaopatrujący lekarzy stomatologów w niezbędne materiały wykorzystywane w trakcie codziennej pracy gabinetu czy w specjalistyczny sprzęt. Naszą domeną jest również wysokospecjalistyczny, profesjonalny serwis urządzeń medycznych (serwis sprzętu stomatologicznego). Jeden z najlepszych w Polsce!

Specjalizujemy się w naprawie wszystkich typów i modeli urządzeń stomatologicznych – również autoklawów, a w szczególności sprzętu KaVo, W&H, Metasys, Tecno – Gaz czy Dentsply (m.in. lampy SmartLight).

Serwis na najwyższym poziomie!

Pracownicy serwisu – doświadczeni inżynierowie – systematycznie podnoszą swoje kompetencje i kwalifikacje uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez producentów dystrybuowanych przez nas urządzeń. Posiadają nie tylko wiedzę, ale też doświadczenie w tym zakresie. Wiedzą jak i potrafią!

Posiadane certyfikaty Serwis

 Serwis sprzetu stomatologicznego ACTON - Paweł Aleksiejuk Serwis sprzętu stomatologicznego METASYS - Paweł Aleksiejuk Serwis sprzętu stomatologicznego TECHNO-GAZ-Paweł Aleksiejuk

Cechuje nas krótki czas reakcji na zgłoszenia – działamy sprawnie, szybko i profesjonalnie. W wielu wypadkach potrafimy udzielać wsparcia zdalnie, przekazując telefonicznie niezbędne wskazówki dotyczące usuwania problemów z funkcjonowaniem urządzenia, oszczędzając w ten sposób czas przestoju pracy gabinetu spowodowanego awarią a zarazem pieniądze naszych klientów.

Od ceny ważniejsza jest gwarancja obsługi technicznej i pomocy posprzedażowej.

Zespół serwisantów obejmuje opieką swoich klientów na terenie całej Polski. Dodatkowo współpracujemy z siecią niezależnych, sprawdzonych i autoryzowanych serwisów działających w niemal każdym zakątku kraju. Wyróżnia nas fachowość, solidność i błyskawiczna reakcja na problem techniczny. Nigdy nie zostawiamy klienta z problemem. Od nas nie usłyszysz: „przykro mi, nie da się”. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie, dzięki któremu awaria urządzenia nie spowoduje paraliżu gabinetu.

Serwisanci dzielą się swoją wiedzą z innymi. Niemal cyklicznie biorą udział w organizowanych przez Dentomax szkoleniach, przekazując użyteczne wskazówki i spostrzeżenia dotyczące prawidłowej eksploatacji i konserwacji urządzeń stomatologicznych. Porady techniczne inżynierów z Dentomaxu można też znaleźć w każdym numerze magazynu Dentomax News, a także na portalu Dentonet.

Dział serwisu firmy Dentomax to jeden z jej wyróżników. To element, dzięki któremu Dentomax to firma kompletna i odpowiedzialna. Zakup sprzętu to dopiero początek.

Problem z urządzeniem? Zadzwoń teraz!
Dentomax Assistance Service.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Środa, 26 sierpień 2020

 Nasza oferta to nie tylko produkty związane ze stomatologią.W naszej ofercie posiadamy równ...

Poniedziałek, 24 sierpień 2020

Odzież ochronna

 Fartuchy ochronne    Obecnie na szczególną uwagę powinna zasługiwać odzież och...