facebook

+48 660 716 050

PIOON

PIOON: Pionier Inteligentnych Laserów Stomatologicznych

Zespół PIOON rozpoczął projektowanie i produkcję laserów dentystycznych w 2007 r. Od pierwszej generacji do chwili obecnej był i jest pionierem w zakresie wprowadzania najnowszych technologii w dziedzinie stomatologii .

Piąta generacja lasera stomatologicznego H1™ zasilana jest inteligentnym systemem operacyjnym Android, który umożliwia przechowywanie dużej ilości informacji klinicznych oraz filmów. Daje to ogromną przewagę nad konkurencją. Rewolucyjne zastosowanie systemu Android w laserze H1™ sprawia, że jest on wyjątkowy i poza zasięgiem wszystkich innych laserów stomatologicznych na rynku. Dzięki laserowi H1™ jego szybkiemu reagowaniu i dokładnej mocy wyjściowej, wszystkie dziedziny stomatologii wykorzystujące światło lasera osiągną sukces zabiegów laserowych.

Laser PIOON S1 BLUE ma na celu poprawę standardów chirurgii stomatologicznej. Celem jest to, aby wszyscy mogli czerpać korzyści jakie daje najnowsza technologia. Dzięki zastosowaniu lasera S1 BLUE pacjenci będą odczuwać mniejszy ból podczas zabiegu jak i w okresie pozabiegowym. S1 wymiernie zwiększy prestiż gabinetu co w większości przypadków przekłada się na osiągnięcie lepszych wyników w biznesie.

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...