facebook

+48 660 716 050

Sprzęt stomatologiczny

PIEZOTOME 2

piezotome 2

Kup produkt

PIEZOTOME 2 to idealne połączenie wielofunkcyjnego urządzenia ultradźwiękowego z urządzeniem do piezochirurgii.

To jedno urządzenie oferuje dwa tryby pracy:

Piezotome – do ultradźwiękowej chirurgi przedimplantologicznej,
– Newtron – do wszystkich zabiegów konwencjonalnych (endo, perio, skaling itp.)

Uruchomienie produkcji PIEZOTOME 2 było reakcją na zapotrzebowanie rynku wymagającego bardziej wydajnego urządzenia w przypadku niektórych zabiegów klinicznych, przy zachowaniu dokładności i kontroli jego poprzednika (PIEZOTOME).
 
Dzięki mocy 60W jaką generuje PIEZOTOME 2 to najpotężniejsze jak dotąd urządzenie na rynku. Ale taka duża moc, nie będzie zoptymalizowana bez odpowiednich końcówek. Dlatego druga generacja PIEZOTOME ma swoją gamę końcówek, jeszcze szerszą od poprzednika (PIEZOTOME).
 
 
Kolejną nowością drugiej generacji jest panel sterowania, to teraz duży, kolorowy ekran dotykowy 5,7”, który generuje super jasny obraz, dzięki czemu wszystkie aktywne funkcje są doskonale widoczne w każdych okolicznościach.
 
Nie tylko poprawiono widoczność panelu sterowania. Rękojeści Newtron oraz Piezotome również zostały poprawione. Wyposażono je w ultra jasne światło LED o mocy 100.000 Lux. Jest to pierścień składający się z 6 diod LED, długiej żywotności, emitujących zimne światło, które zapewnia lepsze zróżnicowanie tkanek. Oczywiście rękojeści nadal są sterylizowalne w autoklawie w temperaturze 134ºC.
 
 
 
 
 
 
 
 
Wreszcie wielofunkcyjny przełącznik nożny, również usprawniony w stosunku do poprzednika. Zawiera kolejną innowację firmy SATELEC, mianowicie PiezoTouch. Po raz pierwszy zastosowano progresywny pedał, który pozwala na regulację mocy ultradźwięków w czasie rzeczywistym.
 

PiezoTouch

 
 
PIEZOTOME 2 – nr ref: F57400
 
Zawartość zestawu:
Urządzenie PIEZOTOME 2, wielofunkcyjny sterownik nożny, 2x stojak na butelkę, 2x podstawka na rękojeść, 2 sterylizowalne w autoklawie linie sterylizacyjne, 30 jednorazowych perforatorów, akcesoria do uruchomienia, (bez rękojeści i jej przewodu)


Wymiary: 472,9 x 149,5 x 339,9 mm (Szer x Wys x Gł)
Waga: 5.000 g

 

W razie zainteresowania produktem prosimy o kontakt: 85 740 36 90,
784 066 925 lub e-mailem m.grygorczuk@dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...