+48 660 716 050

Kariera

Pracuj z Dentomaxem!

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Oferta Pracy: Serwisant Sprzętu Medycznego

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Serwisanta Sprzętu Medycznego w naszej firmie. Poszukujemy kompetentnej i zaangażowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za utrzymanie, naprawę oraz konserwację sprzętu medycznego.

Zakres Obowiązków:

Diagnozowanie i naprawa usterek sprzętu medycznego.
Regularna konserwacja i utrzymanie sprzętu w doskonałej kondycji.
Instalacja i konfiguracja nowego sprzętu zgodnie z wymaganiami.
Udzielanie szkoleń personelowi medycznemu w zakresie obsługi sprzętu.
Śledzenie postępu technologicznego i adaptacja do nowych rozwiązań.
Zachowanie zgodności z przepisami i standardami bezpieczeństwa.
Skuteczna komunikacja z personelem medycznym oraz dostawcami sprzętu.
Prowadzenie dokładnej dokumentacji działań serwisowych.
Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z elektroniką, mechatroniką, lub podobne).
Doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego będzie dodatkowym atutem.
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem pacjentów oraz standardów medycznych.
Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych, elektronicznych i oprogramowania.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Staranność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji.
Gotowość do nauki i adaptacji do nowych technologii.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
Pracę w środowisku skoncentrowanym na bezpieczeństwie pacjenta.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres dentomax@dentomax.pl .

Chcesz spróbować swoich sił? Przyślij swoje CV i list motywacyjny na adres dentomax@dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)