facebook

+48 660 716 050

Sprzęt stomatologiczny

Radiowizjografia KaVo IXS™ size 1 – RTG Wewnątrzustne

KaVo IXS™

 RTG Wewnątrzustne

Niezawodna diagnostyka obrazowa dla nowoczesnych praktyk stomatologicznych

Nowa linia czujników KaVo IXS, dostarczająca zdjęcia o dużej wartości diagnostycznej, wysokim kontraście, bez artefaktów i przy elastycznej dawce.

 • KaVo IXS jest trzy razy bardziej wytrzymały na uszkodzenia i awarie niż GXS-700.
 • Obudowa KaVo IXS™ jest dwukrotnie bardziej odporna na uszkodzenia na skutek zagryzania niż GXS-700.
 • KaVo IXS jest wyposażony w technologię IoT (internet rzeczy) SimplySmart™, umożliwiającą m.in. bezpośrednie pobieranie plików kalibracyjnych, automatyczne aktualizacje oprogramowania i proaktywne monitorowanie stanu czujnika.
 • Łatwa integracja z oprogramowaniem diagnostycznym i programem do zarządzania praktyką, z których korzystasz. Możesz korzystać z czujnika KaVo IXS, łącząc się bezpośrednio z najpopularniejszymi platformami, bez potrzeby używania łączników, czy zakupu dodatkowych programów.KaVo IXS jest kompatybilny z pakietem DTX Studio™. Od wykonywania zdjęć 2D i 3D, poprzez diagnostykę, aż po planowanie leczenia i jego przebieg, DTX Studio łączy wszystkie etapy, od początku do końca.
 • KaVo IXS SensorŻadnych błędów czujnika

  Dzięki zastosowaniu odpornej konstrukcji KaVoTough™, czujniki KaVo IXS są bardziej wytrzymałe niż poprzedzająca je linia GXS-700*. Obudowa w strategiczny sposób chroni komponenty wewnątrz czujnika. Kabel zaprojektowano tak, aby nigdy nie trzeba było go wymieniać.

  KaVo IXS SensorPłynna integracja w gabinecie

  Po zainstalowaniu sterowników po prostu podłącz czujnik do dowolnego komputera za pomocą USB. Pliki kalibracyjne są zapisane bezpośrednio w czujniku i zostaną pobrane po podłączeniu. Możesz łatwo przenosić KaVo IXS między gabinetami przy pomocy łącza USB, nie tracąc żadnych danych.

  KaVo IXS SensorZawsze gotowy do pracy

  Automatyczne aktualizacje oprogramowania i wbudowane funkcje IoT aktywnie zadbają o sprawność Twojej radiowizjografii. Dzięki opatentowanej technologii SimplySmart™, Manager Oprogramowania KaVo gwarantuje gotowość czujnika do pracy w każdej chwili.

  KaVo IXS SensorOptymalny komfort pacjenta

  Dwa rozmiary unikalnego czujnika RiteSize™ – rozmiar 1 i 2 – pozwolą dopasować KaVo IXS do każdego pacjenta. Ergonomiczny, pozbawiony ostrych krawędzi kształt czujnika KaVo IXS sprawia, że łatwo można go spozycjonować w jamie ustnej pacjenta.

  Wyraźne obrazy. Precyzyjna diagnostyka.

  KaVo IXS dostarcza obrazy diagnostyczne, na których możesz polegać. Dzięki eliminacji artefaktów i wysokiemu kontrastowi obrazy są bardziej szczegółowe, co ma kluczowe znaczenie dla trafnego planowania leczenia. Szerszy zakres dynamiczny pozwala na wykonywania ostrych zdjęć również przy niskich dawkach.

  Dlaczego zadowalać się „poprawnymi” zdjęciami?

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...

test

test

test