facebook

+48 660 716 050

Sprzęt stomatologiczny

Mikroskop Leica M320

leica m320

Kup produkt

Mikroskop stomatologiczny Leica M320

Mikroskop Leica M 320

Technologia LED w mikroskopie stomatologicznym to przyszłość. Temperatura światła generowanego przez diodę zapewnia naturalne barwy obrazów. Strumień światła LED jest dużo lepszy niż konwencjonalne jego źródło. Mało tego żywotność lampy LED jest fenomenalna – daje około 60.000 godzin światła. Jest to gwarancją niskich kosztów eksploatacyjnych urządzenia. Dzięki technologii LED możemy uzyskać pełną moc oświetlenia zaraz po włączeniu lampy, nie musimy tracić czasu na rozgrzanie się lampy. Żarówki LED są również małe i kompaktowe, co jest doskonałym rozwiązaniem konstrukcyjnym.

Mikroskop stomatologiczny Leica M320 z technologią LED daje lepsze źródło światła, więcej światła i na dłuższy okres czasu niż dotychczasowe systemy oświetlenia. Dla stomatologii oznacza to uzyskanie lepszych wyników pracy w szybszym tempie.

Elastyczny

W celu zaspokojenia wciąż rosnących wymagań lekarzy, konstruktorzy mikroskopów stomatologicznych Leica skupili się zarówno na dopasowaniu jego wyglądu zewnętrznego do co raz częściej urządzanych w stylu modern gabinetów stomatologicznych jak i na odpowiedniej, zaawansowanej technologii obrazowania, która wspomagana jest przez doskonałą jakość światła LED. Dzięki tym zmianom lekarze mogą zwiększyć produktywność swoich gabinetów – wzrasta poziom obsługi pacjenta.

Ergonomiczny

Lekarz może dopasować mikroskop stomatologiczny do pracy jaką chce aktualnie wykonać. Mikroskopy Leica M320 są ergonomiczne ze względu na swoje kompleksowe wyposażenie: kilka rodzai okularów, soczewek i uchwytów oraz unikalne, opatentowane moduły Leica: ErgoWedgeTM i ErgoOptic DentTM.

Pionowe lub nachylone ramię Leica M320 idealnie pasuje do indywidualnych warunków pracy lekarza.

Odpowiedni design w Twojej praktyce dla wspaniałej atmosfery

Dzięki wciąż rozwijającej się świadomości lekarzy dentystów, produkty których używają w swoich praktykach są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dzieje się tak z przyczyn praktycznych: forma podąża za funkcją. Leica mikroskop stomatologiczny jest praktycznie urządzeniem bezproblemowym, odpornym na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, łatwym w obsłudze. Dodatkowo, zarówno dla wygody lekarza i pacjenta, jak i dla estetycznego wyglądu, wszystkie kable tego urządzenia zostały poprowadzone w taki sposób, by nie były widoczne i nie przykuwały uwagi osób będących w gabinecie. Uchwyty, dzięki którym można mikroskop ten przemieszczać mogą być myte i sterylizowane.

Leica to mikroskopy estetyczne, klasyczne i co najważniejsze funkcjonalne, jako jedyne wyposażone w oświetlenie diodowe, które generuje jasny, nierozpraszający się promień światła.

Film z zastosowania mikroskopu stomatologicznego Leica M320 w praktyce stomatologicznej

W razie zainteresowania produktem prosimy o kontakt: 602 315 944 lub
e-mailem kazimierz@dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...

test

test

test