facebook

+48 85 740 36 90

Sprzęt stomatologiczny

Automatyczny mieszalnik do mas alginatowych

Mieszalnik mas alginatowych Dentomax

Automatyczny mieszalnik do mas alginatowych – Algi-mix

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mas alginatowych z różnymi właściwościami, jednak zachowanie tych cech każdego produktu zależy od prawidłowego i odpowiedniego mieszania. Jakość mas do wycisków zależy od rodzaju użytego systemu.Przedstawiamy Automatyczny mieszalnik do mas alginatowych – jedyne takie urządzenie, idealne i niezastąpione do wszystkich gabinetów.

Posiada specjalny akcelerator, wbudowany w pokrywce pojemnika mieszającego, który gwarantuje doskonałe rezultaty. Masa alginatowa jest mieszana w sposób szybki i jednolity, a procedura ta zapewnia uniknięcie powstania bąbelków powietrza i dostarcza jednolicie zmieszanej masy wyciskowej z idealną lepkością.Dzięki mieszalnikowi lekarz ma możliwość uzyskania mas wyciskowych idealnie przygotowanych co gwarantuje perfekcyjne wyciski, idealnie odwzorowane modele a co za tym idzie doskonałe prace protetyczne.

Zalety mieszalnika mas alginatowych:
– stałą powtarzalność wyników, eliminującą błędy podczas mieszania
– uproszczoną procedurę
– podniesienie jakości mieszania
– oszczędność czasu
– zmniejszenie utraty alginatu.

Dlaczego automatyczny mikser do mieszania mas alginatowych?
Mieszanie mas alginatowych jest istotną czynnością w każdym gabinecie, często ta praca jest przyporządkowana asystentce, która miesza masy ręcznie, mniej lub bardziej precyzyjnie.
Celem automatycznego urządzenia miksującego jest osiągnięcie stałych i standardowych rezultatów, uniknięcie powstawania bąbelków i zmniejszenie utraty materiału.
Urządzenie jest dostarczone ze specjalnymi pojemnikami mieszającymi, z opatentowanym systemem, pozwalającym na automatyczne usuwanie powietrza.

Parametry techniczne:

Napięcie: AC220V
Klasa: Klasa I
Waga: 16 kg
Moc: 250 – 300w
Obroty: 1500 – 2000 obr/m (50Hz)
Timer: 5-25 sekund, regulowany
Wymiary: 240ⅹ260ⅹ300 mm
Programy: 3 programy (ustawienia 10, 15 i 20 sekund)

W razie zainteresowania tym produktem prosimy o kontakt telefoniczny: 85 740 36 90, 784 066 925 lub e-mailem m.grygorczuk@dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Poniedziałek, 26 październik 2020

Piątka Dentomaxu

 ...

Piątek, 16 październik 2020

Gorący październik sprzętowy w Dentomaxie

 ...