facebook

+48 85 740 36 90

Sprzęt stomatologiczny

Algimix

algimix

Algimix – urządzenie do mieszania mas alginatowych włoskiej firmy Tecno-Gaz

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mas alginatowych z różnymi właściwościami, jednak zachowanie tych cech każdego produktu zależy od prawidłowego i odpowiedniego mieszania. Jakość mas do wycisków zależy od rodzaju użytego systemu.

Firma Tecno-Gaz przedstawia nowy system ALGIMIX – jedyne takie urządzenie, idealne i niezastąpione do wszystkich gabinetów.

Algimix posiada specjalny opatentowany akcelerator, wbudowany w pokrywce pojemnika mieszającego, który gwarantuje doskonałe rezultaty. Masa alginatowa jest mieszana w sposób szybki i jednolity, a procedura ta zapewnia uniknięcie powstania bąbelków powietrza i dostarcza jednolicie zmieszanej masy wyciskowej z idealną lepkością.Dzięki urządzeniu firmy Tecno-Gaz lekarz ma możliwość uzyskania mas wyciskowych idealnie przygotowanych co gwarantuje perfekcyjne wyciski, idealnie odwzorowane modele a co za tym idzie doskonałe prace protetyczne.

Algimix posiada wiele zalet:
– stałą powtarzalność wyników, eliminującą błędy podczas mieszania
– uproszczoną procedurę
– podniesienie jakości mieszania
– oszczędność czasu
– zmniejszenie utraty alginatu.

Dlaczego automatyczny mikser do mieszania mas alginatowych?
Mieszanie mas alginatowych jest istotną czynnością w każdym gabinecie, często ta praca jest przyporządkowana asystentce, która miesza masy ręcznie, mniej lub bardziej precyzyjnie.
Celem urządzenia Algimix (automatycznego urządzenia miksującego) jest osiągnięcie stałych i standardowych rezultatów, uniknięcie powstawania bąbelków i zmniejszenie utraty materiału.
Algimix różni się od innych modeli, posiadając innowacyjny charakter oraz świetne rezultaty, które można osiągnąć za pomocą tego urządzenia.
Idealne, szybkie i  automatyczne mieszanie bez powstawania pęcherzyków. Testy, które wykonaliśmy w 10 gabinetach dentystycznych podkreślają stopień precyzji kopiowania.
Urządzenie jest dostarczone ze specjalnymi pojemnikami mieszającymi, z opatentowanym systemem, pozwalającym na automatyczne usuwanie powietrza.
ALGIMIX posiada elektroniczny ustawny system kontroli, z pamięcią i ekranem.

algimix wymiary

algimix czas pracy

W razie zainteresowania tym produktem prosimy o kontakt telefoniczny: 85 740 36 90, 784 066 925 lub e-mailem m.grygorczuk@dentomax.pl

Poniedziałek, 25 luty 2019

Jak pracować z niespokojnym pacjentem?

Przeprowadzanie zabiegu stomatologicznego u pacjenta, który jest mocno zdenerwowany i zestresowany ...

Poniedziałek, 25 luty 2019

Przegląd autoklawów

W zasadzie żaden gabinet stomatologiczny nie może się obejść bez autoklawu. Poza nielicznymi pr...