facebook

+48 85 740 36 90

Sprzęt stomatologiczny

Algimix

algimix

Algimix – urządzenie do mieszania mas alginatowych włoskiej firmy Tecno-Gaz

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mas alginatowych z różnymi właściwościami, jednak zachowanie tych cech każdego produktu zależy od prawidłowego i odpowiedniego mieszania. Jakość mas do wycisków zależy od rodzaju użytego systemu.

Firma Tecno-Gaz przedstawia nowy system ALGIMIX – jedyne takie urządzenie, idealne i niezastąpione do wszystkich gabinetów.

Algimix posiada specjalny opatentowany akcelerator, wbudowany w pokrywce pojemnika mieszającego, który gwarantuje doskonałe rezultaty. Masa alginatowa jest mieszana w sposób szybki i jednolity, a procedura ta zapewnia uniknięcie powstania bąbelków powietrza i dostarcza jednolicie zmieszanej masy wyciskowej z idealną lepkością.Dzięki urządzeniu firmy Tecno-Gaz lekarz ma możliwość uzyskania mas wyciskowych idealnie przygotowanych co gwarantuje perfekcyjne wyciski, idealnie odwzorowane modele a co za tym idzie doskonałe prace protetyczne.

Algimix posiada wiele zalet:
– stałą powtarzalność wyników, eliminującą błędy podczas mieszania
– uproszczoną procedurę
– podniesienie jakości mieszania
– oszczędność czasu
– zmniejszenie utraty alginatu.

Dlaczego automatyczny mikser do mieszania mas alginatowych?
Mieszanie mas alginatowych jest istotną czynnością w każdym gabinecie, często ta praca jest przyporządkowana asystentce, która miesza masy ręcznie, mniej lub bardziej precyzyjnie.
Celem urządzenia Algimix (automatycznego urządzenia miksującego) jest osiągnięcie stałych i standardowych rezultatów, uniknięcie powstawania bąbelków i zmniejszenie utraty materiału.
Algimix różni się od innych modeli, posiadając innowacyjny charakter oraz świetne rezultaty, które można osiągnąć za pomocą tego urządzenia.
Idealne, szybkie i  automatyczne mieszanie bez powstawania pęcherzyków. Testy, które wykonaliśmy w 10 gabinetach dentystycznych podkreślają stopień precyzji kopiowania.
Urządzenie jest dostarczone ze specjalnymi pojemnikami mieszającymi, z opatentowanym systemem, pozwalającym na automatyczne usuwanie powietrza.
ALGIMIX posiada elektroniczny ustawny system kontroli, z pamięcią i ekranem.

algimix wymiary

algimix czas pracy

W razie zainteresowania tym produktem prosimy o kontakt telefoniczny: 85 740 36 90, 784 066 925 lub e-mailem m.grygorczuk@dentomax.pl

Czwartek, 21 wrzesień 2017

Przegląd autoklawów

W zasadzie żaden gabinet stomatologiczny nie może się obejść bez autoklawu. Poza nielicznymi p...

Czwartek, 31 sierpień 2017

CEDE 2017!

Szanowni Państwo,Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Dentomax na targach CEDE, które odby...