facebook

+48 85 740 36 90

Lojalni mają lepiej i… taniej

Klient, który zdecyduje się wziąć udział w programie może liczyć na pakiet wartościowych bonusów: przede wszystkim możliwość zakupu wielu produktów objętych promocją w specjalnych cenach – informuje Sylwia Dawidowicz, koordynator działu sprzedaży w Dentomaxie. Ale to nie wszystko. Ponadto, w ramach współpracy, Dentomax oferuje darmowe szkolenie w zakresie obsługi urządzeń na każdy zakupiony sprzęt oraz posprzedażową opiekę serwisową, która obejmuje konserwację końcówek. Klienci, którzy dołączą do programu mogą też liczyć na specjalne warunki współpracy z Laboratorium Protetycznym Labestetic, które obejmują: przeszkolenie protetyczne, a przede wszystkim atrakcyjne ceny na usługi Laboratorium.

Jak wyjaśnia Sylwia Dawidowicz, program obejmuje sprzedaż wielu produktów firm partnerskich znajdujących się w ofercie Dentomax: Dentsply, Ivoclar Vivadent, Kerr, Medilab, W&H, Acteon, Topdental, Crosstex, Labestetic, Metasys, za wyjątkiem urządzeń. Za każdy dokonany zakup powyżej tysiąca złotych, uczestnicy otrzymują odpowiednią ilość punktów, które następnie wymieniane są na nagrody. Punkty zgromadzone na indywidualnym koncie klienta, będą rozliczane kwartalnie. Zebrane, a niewykorzystane punkty w danym kwartale przechodzą na kolejny trzymiesięczny okres.

Co można wybrać? Lista produktów w katalogu liczy obecnie 19 pozycji, ale nie wykluczone, że będzie się systematycznie rozszerzać. Minimalna liczba punktów, jaką należy zebrać, by móc liczyć na nagrodę to 20. A co jest na liście? Sprzęt sportowy, kosmetyki, urządzenia AGD i RTV, zestawy domowych narzędzi, zabawki, sprzęt biurowy i wiele więcej.

Regulamin programu wraz z listą nagród i przypisaną im liczbą punktów dostępny jest na stronie internetowej firmy: www.dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Środa, 26 sierpień 2020

 Nasza oferta to nie tylko produkty związane ze stomatologią.W naszej ofercie posiadamy równ...

Poniedziałek, 24 sierpień 2020

Odzież ochronna

 Fartuchy ochronne    Obecnie na szczególną uwagę powinna zasługiwać odzież och...