facebook

+48 660 716 050

Lojalni mają lepiej i… taniej

Klient, który zdecyduje się wziąć udział w programie może liczyć na pakiet wartościowych bonusów: przede wszystkim możliwość zakupu wielu produktów objętych promocją w specjalnych cenach – informuje Sylwia Dawidowicz, koordynator działu sprzedaży w Dentomaxie. Ale to nie wszystko. Ponadto, w ramach współpracy, Dentomax oferuje darmowe szkolenie w zakresie obsługi urządzeń na każdy zakupiony sprzęt oraz posprzedażową opiekę serwisową, która obejmuje konserwację końcówek. Klienci, którzy dołączą do programu mogą też liczyć na specjalne warunki współpracy z Laboratorium Protetycznym Labestetic, które obejmują: przeszkolenie protetyczne, a przede wszystkim atrakcyjne ceny na usługi Laboratorium.

Jak wyjaśnia Sylwia Dawidowicz, program obejmuje sprzedaż wielu produktów firm partnerskich znajdujących się w ofercie Dentomax: Dentsply, Ivoclar Vivadent, Kerr, Medilab, W&H, Acteon, Topdental, Crosstex, Labestetic, Metasys, za wyjątkiem urządzeń. Za każdy dokonany zakup powyżej tysiąca złotych, uczestnicy otrzymują odpowiednią ilość punktów, które następnie wymieniane są na nagrody. Punkty zgromadzone na indywidualnym koncie klienta, będą rozliczane kwartalnie. Zebrane, a niewykorzystane punkty w danym kwartale przechodzą na kolejny trzymiesięczny okres.

Co można wybrać? Lista produktów w katalogu liczy obecnie 19 pozycji, ale nie wykluczone, że będzie się systematycznie rozszerzać. Minimalna liczba punktów, jaką należy zebrać, by móc liczyć na nagrodę to 20. A co jest na liście? Sprzęt sportowy, kosmetyki, urządzenia AGD i RTV, zestawy domowych narzędzi, zabawki, sprzęt biurowy i wiele więcej.

Regulamin programu wraz z listą nagród i przypisaną im liczbą punktów dostępny jest na stronie internetowej firmy: www.dentomax.pl

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...