facebook

+48 660 716 050

E-SKLEP

E-sklep Dentomax Białystok zakupy – Dentomax hurtownia stomatologiczna sprzęt, serwis i wiele więcej

Dentomax hurtownia stomatologiczna sprzęt, serwis

E-sklep Dentomax Białystok zakupy, sprzęt, serwis, ale  to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Pracownicy, którzy ze względu na wspólne cele i pasje są jak rodzina. Połączeni jednym mianownikiem – to rodzina Dentomaxu.

Dentomax to też klienci, którzy ufają naszym radom, którzy dokonują kolejnych zakupów, którzy wracają składając następne zamówienia. Usatysfakcjonowani jakością obsługi, spektrum produktów, konkurencyjnymi cenami. Najważniejszym celem Dentomaxu i właściwie jego nadrzędną misją jest satysfakcja naszych klientów.

Takie podejście do prowadzenia biznesu przynosi wyłącznie same korzyści. Na pierwszym planie zawsze stawiamy człowieka. Nieważne, czy jest nim dostawca sprzętu, nowy klient – właściciel małego, osiedlowego gabinetu, czy manager kliniki, który współpracuje z nami od lat. Każdy człowiek jest ważny. I każdemu należy się odpowiednie, wyjątkowe traktowanie.

Krótka historia

Zaczynaliśmy od serwisowania przyrządów i urządzeń medycznych. Potem w 1992 roku powstał Dentomax. Siedzibą firmy jest Białystok. Z upływem czasu rozwijaliśmy i uzupełnialiśmy naszą ofertę, poszerzając ją o sprzedaż materiałów, sprzętu do gabinetów stomatologicznych, pracowni protetycznych oraz organizując fachowe szkolenia.

Wśród zróżnicowanej cenowo i bogatej oferty Dentomaxu każda placówka znajdzie odpowiednie dla siebie produkty. Podczas zakupów gwarantujemy wsparcie naszych doradców, którzy pomogą i podpowiedzą w wyborze optymalnych rozwiązań. Dentomax jest wyłącznym przedstawicielem wielu renomowanych producentów materiałów i sprzętu stomatologicznego. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe ceny, niedostępne u innych sprzedawców.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez sześć dni w tygodniu, w siedzibie firmy znajdującej się w Białymstoku przy ulicy Nowowarszawskiej 32/2, a także w naszym sklepie internetowym, w którym czekamy na Państwa przez całą dobę. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami.

Obecnie

Dziś Dentomax należy do ścisłej czołówki firm zaopatrujących dentystów w nowoczesny, markowy sprzęt stomatologiczny i najwyższej jakości, firmowe materiały stomatologiczne. Ponadto niemalże co weekend w naszych salach konferencyjnych odbywają się wykłady, szkolenia i kursy praktyczne z zakresu stomatologii, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród stomatologów z całego regionu.

Dentomax to certyfikowany dystrybutor urządzeń renomowanych i znanych na całym świecie marek – producentów sprzętu stomatologicznego. W naszej ofercie znajdują się produkty takich firm jak: Tecno-Gaz, Crosstex, Acteon, DXM, Dentsply, Metasys, TopDental, Saeyang.

Naszym pragnieniem i ambicją jest, aby już wkrótce nazwa Dentomax stała się synonimem wyjątkowej, nienagannej, ultraprofesjonalnej obsługi klienta – zwłaszcza w sferze obsługi posprzedażowej. Bo najważniejszy jest klient. I jego satysfakcja.

Dentomax to już znacznie więcej niż jedynie specjalistyczny sklep stomatologiczny, sprawny organizator interesujących szkoleń stomatologicznych czy jeden z najbardziej cenionych w kraju serwisów urządzeń medycznych. To filozofia oparta na zaufaniu, pasji i profesjonalizmie – wartościach, którym jesteśmy wierni od samego początku naszej działalności. To filozofia świadczenia najwyższej jakości usług.

Wyznajemy zasadę, że to de facto nie zysk jest najważniejszy. Najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Satysfakcja naszych klientów i partnerów handlowych to dla nas wartość najwyższa, zysk jest jedynie pochodną takiego sposobu prowadzenia biznesu. Taka postawa, zgodna z zasadami fair i nastawiona na wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, pozwala nam z sukcesami rozwijać przedsiębiorstwo. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W centrum zawsze stawiamy wyłącznie człowieka i jego potrzeby oraz zadow

BONDFILL BRUSHDIP stabilizacja odbudowa
Czwartek, 15 lipca 2021

Produkt Polski Lampa Przepływowa

Kup teraz ...

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Sprzętowe Last Minute w Dentomaxie! :)

...