facebook

+48 85 740 36 90

Sprzęt stomatologiczny

GENDEX GXDP-700S 3D

gxdp-700

Kup produkt

GENDEX GXDP-700S 3D

 


 

GXDP700 3D pole obrazowania 3D 3×8 cm

GXDP700 3D z cefalometrią pole obrazowania 3D 4×6 cm

GXDP700 3D z cefalometrią pole obrazowania 3D64x8 cm

Firma Gendex przez ponad stulecia skupiona jest na osiąganiu doskonałości w obrazowaniu i zapewnianiu całościowych rozwiązań ułatwiających życie lekarzom. Takie osiągnięcie rozwiązań obrazowych, obejmujące wiele nagradzanych produktów i rozległe badania praktyczne, zaowocowało teraz naszym najnowszym dziełem serią GXDP-700™, systemem typu 3-w-1, który ułatwi lekarzom osiągnięcie założonych celów klinicznych.

700 z cefalo

Wydajność – funkcjonalność dla ekspertów

 • 12 programów panoramicznych i 5 programów cefalometrycznych umożliwiających wykonanie pełnej diagnostyki
 • Możliwość rozszerzenia obrazowania panoramicznego o opcję zdjęć cefalometrycznych i aktualizację do funkcji 3D
 • Opcja 6 x 4 cm Ø, szczegółowe wyniki (możliwość rozszerzenia do 6 x 8 cm Ø)

GXDP-700 ALMINAX KĘSKIGXDP-700-3DScreenGXDP-700-CephScreen

 

Prosta obsługa – perfekcyjne wyniki w mgnieniu oka

 • Ekran dotykowy zapewniający łatwą obsługę
 • PerfectScout – precyzyjne pozycjonowanie do badań 3D
 • SmartLogic – łatwy dostęp do funkcji dodatkowych

GXDP-700-Pan-Image

Elastyczność.

Urządzenia serii GXDP-700™ umożliwiają wykonywanie różnego typu badań w szerokim zakresie sytuacji klinicznych, zapewniając elastyczny dobór obrazów niezbędnych do aktualnie przeprowadzanego zabiegu. Od ogólnej profilaktyki do implantów, ekstrakcji, leczenia kanałowego czy ortodoncji, system ten można rozszerzyć do wykonywania obrazów cefalometrycznych lub/i 3D z małym i/lub średnim polem widzenia. W ten sposób użytkownik ma nie tylko wybór całkowitego uzupełnienia panoramicznych obrazów dwuwymiarowych, ale także swobodę rozbudowy systemu w miarą powiększania własnej praktyki.

Sprawdzone, wydajne oprogramowanie diagnostyczne 2D/3D

 • VixWin Platinum – doskonałe przetwarzanie obrazów 2D
 • Invivo – innowacyjna analiza oraz rekonstrukcja 3D
 • Pełna integracja z stacjami roboczymi PC w gabinecie dzięki interfejsowi LAN

GXDP-700-Invivo-Implant

Za pomocą oprogramowania Invivo5 można bezpośrednio w plikach 3D DICOM planować zastosowanie implantów, bez konieczności ich czasochłonnego przekształcania lub modelowania. Tworzenie harmonogramu leczenia z zastosowaniem pełnego anatomicznego obrazu 3D w celu przygotowania zabiegów implantacji. Możliwość natychmiastowego planowania implantów powoduje, że Invivo5 staje się wydajnym narzędziem zapewniającym konsultację/komunikację z pacjentem bezpośrednio na fotelu zabiegowym.

 widok przestrzenny
GXDP-700-Volume_3D
Wiele możliwości

Lekarze mogą przejść z obrazowania 2D na 3D tak sprawnie, jak nigdy do tej pory! Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego wybór z wielu dostępnych opcji obrazowania 2D, czy też określenie miejsca i wielkości badania 3D jest łatwy i wygodny. System GXDP-700™ oferuje 33 opcje obrazów panoramicznych – 11 projekcji dla trzech rozmiarów pacjenta; dwie wielkości objętości 3D wraz z widokami podglądu oraz możliwość dodania funkcji obrazów cefalometrycznych – 15 opcji, 5 projekcji dla trzech rozmiarów pacjenta.

Siła powtarzalności

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie szybkiego, prostego i wiarygodnego rozwiązania obrazowego dla Twojego zespołu. Przy stosowaniu urządzeń serii GXDP-700™ lekarze odniosą korzyść ze stosowania potężnego produktu spełniającego najważniejszy wymóg – wysokiej jakości efekty obrazowania za każdym razem. Dzięki wbudowanym funkcjom oraz przemyślanym narzędziom, w tym opcjom EasyPosition™ i SmartMotion™, każdy członek zespołu klinicznego może otrzymać wyraźne, szczegółowe obrazy łatwo i niezmiennie. Taka powtarzalność daje personelowi siłę zaufania, a lekarzowi siłę rozpoznania.

EasyPosition™

Pięć przyjaznych dla użytkownika narzędzi, które umożliwiają personelowi dostosować pozycję pacjenta szybko i bez wysiłku.

Możliwość rozszerzenia

The Seria GXDP-700 stanowi idealne rozwiązanie dla rozwijającej się placówki stomatologicznej – dynamiczna, modułowa i elastyczna.W miarę zwiększania się praktyki i poszerzenia oferty zabiegów leczniczych można rozbudować system w dowolnym czasie i kierując się własnymi możliwościami finansowymi – w sposób płynny i osiągalny.
Siła możliwości rozszerzenia

Kompletne rozwiązanie, które zapewnia ochronę inwestycji i spokój ducha.

Obecnie lub w przyszłości, dzięki możliwości rozszerzenia systemu na miejscu, użytkownik jest gotów podnieść jego urządzenie do obrazowania panoramicznego na wyższy poziom – do obrazowania cefalometrycznego lub/i obrazowania 3D małego i/lub średniego pola widzenia. Zaprojektowaliśmy to tak, był łatwo było zbudować system odpowiedni dla każdego użytkownika:

GXDP-700 System obrazowania panoramicznego

GXDP-700 C System obrazowania panoramicznego i cefalometrycznego

GXDP-700 S System obrazowania panoramicznego i 3D CBCT

GXDP-700 SC System obrazowania panoramicznego, cefalometrycznego i 3D CBCT

Rozwiązania z jednym lub dwoma sensorami

Przy rozszerzaniu systemu do cefalometrii 2D firma Gendex oferuje jeszcze więcej możliwości. Można wybrać wersję z jednym sensorem stosowanym zamiennie do wykonywania obrazów panoramicznych i cefalometrycznych i osiągnąć maksymalną korzyść z inwestycji, lub też wersję z dwoma sensorami, aby przyspieszyć tok pracy.

Siła 3D

Od ekstrakcji do leczenia endodontycznego, od leczenia ortodontycznego do osadzania implantów – obrazy 3D zapewniają cenne informacje, niezbędne do postawienia rozpoznania i określenia optymalnego przebiegu leczenia. Dzięki automatycznej zamianie sensorów 2D/3D, które obracając się umożliwiają akwizycję zarówno obrazów 3D, jak i panoramicznych, wystarczy po prostu nacisnąć przycisk, aby przejść z wykonywania obrazów 3D do panoramicznych projekcji 2D. Nie ma konieczności usuwania sensora panoramicznego.

PerfectScout™

Tok pracy przy obrazowaniu 3D nie mógłby być prostszy! Po ustawieniu pacjenta należy użyć funkcji PerfectScout™, aby ustawić pole widzenia na interesującym obszarze. Ta wyjątkowa funkcja polega na wykonaniu dwóch prostopadłych zdjęć przy ekstremalnie małej dawce promieniowania, które są wyświetlane na ekranie dotykowym. Na ekranie można ustawić cel na interesującym obszarze – wystarczy przesunąć krzyż nitek w pożądane położenie i uruchomić skanowanie, a sensorami, aby przyspieszyć tok pracy

Dane Techniczne:

 • Napięcie Anodowe:  57-90 kV
 • Prąd Anodowy: max 16 mA

Line Voltage

100-240 V AC / 220-240 V AC, 50/60 Hz

Maksymalne obciążenie lini zasilającej

10 A at 100/120 V, 4 A at 220/240 V

Waga

440 lbs (200 kg), with Ceph arm 551 lbs (250 kg)

Gwarancja

2 years

GXDP-700 2D sensor

Rozmiar Ogniska

0.5 mm, IEC 336 (1982)

Czasy Badania

14.4 sec. panoram dziecięca, 16.4 sec. standartowa panorama,
10.6 sec. dla TMJ, 11.9 sec. dla Bitewing

Rozmiar pixela

100 μm

Wysokość Sensora (Pan)

151 mm

GXDP-700 3D sensor

Wymiary skanowanych objętości

61 mm (h) x 41 mm (d), 61 mm (h) x 78 mm (d)

Czas Badania

10 – 20 sec.

Czas Expozycji

2.34 – 12.5 sec. pulsacyjnej expozycji

Rozmiar pixela

200 μm

 

Pobierz ulotkę

Zadzwoń i sprawdź aktualne promocje: 85 740 36 90, 784 066 925 lub
e-mailem m.grygorczuk@dentomax.pl

Czwartek, 21 wrzesień 2017

Przegląd autoklawów

W zasadzie żaden gabinet stomatologiczny nie może się obejść bez autoklawu. Poza nielicznymi p...

Czwartek, 31 sierpień 2017

CEDE 2017!

Szanowni Państwo,Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Dentomax na targach CEDE, które odby...